Na de grote uitbreiding enkele jaren geleden wordt op Chaletpark de Boomgaard weer hard gewerkt aan een nieuwe fase. Ruime kavels worden gerealiseerd voor het plaatsen van nieuwe chalets.
Het model Arcabo Kust XL wordt deze winter geplaatst op de kavels 101 t/m 108. Het chalet heeft een moderne en natuurlijke uitstraling door de mooie houtlook buitenbekleding en een prima indeling. Er zijn twee slaapkamers met verrassend veel kastruimte en goede bedden, een mooie badkamer en een luxe keuken, compleet met combimagnetron en vaatwasser. Het chalet wordt verwarmd door centrale verwarming, wat een comfort. De woonkamer maakt het compleet, het interieur heeft mooie neutrale kleuren. Je hoeft hier alleen nog maar de meubelen te plaatsen en het verder naar je eigen smaak in te richten.
De verkoopprijs is gebaseerd op het leveren van het chalet, plaats- en aansluiting, onderzijde afwerking met geïsoleerde panelen en twee robuuste opstappen.
Stappenplan
De volgende stap is de tuinaanleg die door hovenier Wisse verzorgd wordt. Zet je plannen op papier en in overleg wordt de lege kavel omgetoverd tot een fijne tuin. Het tuinhuis kun je zelf plaatsen of op maat bestellen.
Meer informatie over de prijzen, de kavel en de camping vind je bij de stacaravanmakelaar.
Heb je vragen over onze prijzen, de mogelijkheden of iets anders? Ons team helpt je graag verder!