Arcabo Bløf – ’t Torentje 71

Beschrijving

Werk in uitvoering! Dit prachtige chalet met overkapping in Scandinavische stijl is geplaatst op recreatiepark ‘t Torentje. Binnenkort gaat de hovenier aan de slag met de aanleg van de tuin en wordt het bijpassende tuinhuis geplaatst. Alles is bij de verkoopprijs inbegrepen en perfect op elkaar afgestemd.

Op ‘t Torentje moet je niks en kun je lekker genieten van jouw eigen plekje op Schouwen-Duiveland. Dit rustige parkje is te vinden op de Kop van Schouwen in het plaatsje Burgh-Haamstede. Op korte afstand van het grootste Zeeuwse bos en de Noordzeestranden.

Het chalet heeft twee slaapkamers met voldoende kastruimte en fijne bedden. Door de grote ramen aan de voorzijde en de schuifdeuren naar de tuin heb je optimaal profijt van het daglicht. De woonkamer is qua meubelen en decoratie nog helemaal naar eigen wens in te richten.De keuken is voorzien van een grote koel-vriescombinatie, combimagnetron, gasfornuis met afzuigkap en een afwasmachine. De luxe badkamer heeft een ruime douche, een wastafel met meubel en een toilet.

Meer informatie over de prijzen, de kavel en de camping vind je bij de stacaravanmakelaar.

Lees meer
Specificaties
Vraagprijs:
*€ 162.500,-
Afmetingen (L x B):
11.00 x 4.30 (m)
Slaapkamers:
2
Badkamers:
1
Apart toilet:
Nee
Bouwjaar:
2023
Camping:
't Torentje
Verwarming:
Centrale verwarming
Buitenbekleding:
Kunststof
Hond toegestaan:
Nee
Bekijk alle specificaties
Video
Plattegronden
Locatie
Kloosterweg 79, 4328 GN Burgh-Haamstede
Ontvang meer informatie:

Heb je vragen over onze prijzen, de mogelijkheden of iets anders? Ons team helpt je graag verder!

Annette (rond)
Deze site is beschermd door reCAPTCHA en Google Privacy Policy en Terms of Service zijn van toepassing.
Aanbevolen chalets
Deel deze pagina:
Email
WhatsApp
Facebook
Pinterest